ME QIRA ose SHES Banesen prej 77m2 te Arberia C3..

Shitet nga: Avni 01 Mar 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 77 m2
Komuna: Prishtinë
********************************************************************************

Jap me QIRA apo SHES banesen. Cmimi I shitjes eshte 1000/m2 neto siperfaqe. Garazha poashtu ne shitje - cmimi ndaras.


OFERTA NE SHQIP:
Banesa prej 77m2 NETO është në lagjjen ARBERI, objekti Arberia C3 te Komuna e Re. Garazha eshte opcionale.

Është ndërtuar nga kompania e ndërtimit TREGTIA me cilësi shume të lartë në ndërtim.

BANESA ËSHTË E GATSHME PËR BANIM.

Banesa është e re, me strukturë moderne, kati i katërt, lifti punon.

Ka dy dhoma te fjetjes, sallonin e madh, kuzhinën, ballkonin, 2 banjo, shpajzin dhe garazhen.

Ka shume drite natyrale.

Ka qasje në TV kabllovik dhe internet.

Pervec qirase mujore, qiramarresi paguan edhe shpenzimet e mëposhtme:
1. Uji, rryma dhe nxemja qendrore prej operatorëve publik;
2. Hedhurinat €5;
3. EUR15 për mirëmbajtjen e ndërtesës, liftit dhe rrymës për përbashkët (shkallët, lifti etj);
4. Interneti dhe TV kabllovik sipas zgjidhjes së qiramarrësit për shërbimet e operatorit mobil.

********************************************************************************
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim