MOLER 0.50 m² 044878728

Shitet nga: Afrim 17 Shk 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
OFROJM SHERBIME PËR NGJYROSJEN E MUREV .NGJYROSUM BANESA,SHTËPI LOKALE ZYRE ETJ PO ASHTU BËJMË FASADA TË MBRENDSHME DHE KNAUF ETJ KEMI PËRVOJ PUNE MBI 20 VJET NË PUNËT E MOLERAIT PO ASHTU NUK BJËJM PIKJEN E DYSHEMESA APO TË SANITARIS 0.50 CENT m² ME NGJYR TË BARDH NDËRSA ME NGJYRA ME MARRVESHJE JU MIRPRESIM GJINDEMI NË PRISHTINË.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim