MOLER profesionalist

Shitet nga: moler 14 Pri 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Komuna: Prishtinë
MOLER profesionalist , bejm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre , hoteleri etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis,
punojm te gjitha punet e moleraj
kemi ngjyra te kualitetit te preferuarat per dhoma
te gjitha ngjyrat colors behen ne menyr kompjutorike
puna bëhet ne menyr profrsionale
ofrojm kataloge ngjyrash,
gjindem ne prishtine
info 044 29 69 33
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim