MOS E LESHO RASTIN!

Shitet nga: Sami 19 Shk 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 92 m2
Komuna: Prishtinë
Shesim banesa 2x92 e 3x56 m2.
Ne ndertesen me gjithsej shtate (7) banesa, pese (5) nga ato jane ne shitje.
Ndertesa gjindet ne rrugen Ndue Perlkeshi, kjo rruge e ndane Matin nga Prishtina. Ndertesa ka bodrumin me parkingje per vetura, ka perdhesen me dy banesa dhe ka vetem e tre kat, dy kat me nga dy banesa sikur perdhesa dhe katin e trete me nje banese.
Ndertesa e ka liftin.
Ketu ka qetesi, ketu nuk ka pluhur, ketu nuk levizin shume vetura sepse rruga mbyllet.
Cdo gje qe i duhet nje baneseje aty i gjeni.
Nga ndertesa deri te Teatri Kombetar, me veture shkon per vetem pese (5) minuta.
Pra mos e leshoni rastin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim