Me Qira; jepet banesa ne Dardani, te Viva Marketi

Shitet nga: Toni 30 Jan 00:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte e mobiluar, e paster dhe e gatshme per banim.
Ndertesa ka ashensorin, hymja kryesore eshte me qeles.
Banesa jipet me qira pa ndermjetesues, direkt nga pronari.Prishtine, Dardania, Bill Klinton, Kurrizi, viva market, ipko, qira, qera, marr, blej, banese, banesa, shtepi, troje, shiteblerje, prona, patundeshmeri, oferta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim