Me Qira Banesat - Mati 1 - Bregu i Diellit - ..

Shitet nga: banesa 01 Sht 00:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa: -1) -90m2 -Kati 1 dhe 2 ) Penthouse 164m2, . - Banesat kane pamje Fenomenale - Lagjja Mati 1, Bregu i Diellit - Rruga B afer Rrethit - Prishtine. - Ndertimet jane sipas Standarteve Europiane me siguri dhe kualitet .E pa mobiluar te IZOLUARA nga kushtet Kliamtike dhe Zhurma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim