Mikro qipa per dyer dhe lifta

Shitet nga: Krenar Berisha 21 Pri 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes mikro qipa per dyer dhe lifta
Cmimi; 0.50euro/cope

Kontakt; 049855022 ose 044455022 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim