Mobilje Salloni në Shitje

Shitet nga: Mobilje 23 Gsh 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Numri i dhomave: 1
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shiten mobiljet e sallonit, të cilat janë 1 treshe; 1 dyshe; 1 njëshe. Janë funksionale tepër dhe t'gjitha shtrihen per fjetje dhe janë të përdorura veç 4Muaj.
Janë blerë në Shkup.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim