Mobilje

Shitet nga: Mobilje 27 Shk 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Shiten mobilje salloni 3 + 2 + 1
Te gjitha shtrihen dhe shfrytezohen per fjetje. Jane blere ne Maqedoni dhe fare pak te perdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim