Mobilje

Shitet nga: Mobilje 30 Mar 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Shiten mobilje salloni 3 + 2 + 1 Mobiljet (kauqat) shtrihen dhe mund te shfrytezohen edhe per fjetje. Jane blere ne Maqedoni dhe fare pak jane te perdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim