Montojm keramika

Shitet nga: Besnik Orllati 23 Jan 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Keramika.uje.renovim etj....
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Montojm keramika dhe granit per shkall.
Renovime te banjos, instalim te ujit. Montinin e elementev. Gjdo pun qe duhet per nje banjo e punojm.montinin e keramikav ne kuzhin etj..... shpejtsi,siguri dhe volitshum....
Nr.+377 44 742 666 》Besi《
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim