Në B.Diellit, afër restorant "GIZI" shitet banes..

Shitet nga: ECOIMPEX 29 Pri 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

215 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Në B. Diellit, në Zonën Perendimore, afer restorant "GIZI", shitet banesa 5 dhomeshe, me sipërfaqe prej neto 100 m2, ne katin e I-re, me nxehje qendrore dhe është e renovuar komplet. Banesa ka klimë në çdo dhomë.
Banesa i ka:
4 dhoma gjumi
1 paradhome
1 dhome të pritjes
1 korridor
1 banjo me wc
1 wc.

Shifra 9/15

Informata ne tel.045/50 20 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim