Në Lagjen e Spitalit, rruga “B”

Shitet nga: Pirro 16 Mar 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Lagjen Spitalit
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Në Lagjen e Spitalit, rruga “B” kati 6, me sipërfaqe 65m2, e renovuar dhe mobiluar, Çmimi 52.000Є.

www.pirro-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim