Nga 1 marsi leshohet banesa me qera afer qafes k..

Shitet nga: banesa 19 Shk 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Nga 1 marsi leshohet banesa me qera ka 1 dhome gjumi dhe dhome me kuzhine eshte e mobiluar eshte ne katin e 2 banesa gjindet perballe sh f Meto Bajraktari afer qafes mund te kontaktoni ne keta numra 044 765 588 dhe 044 192 709
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim