Nje banes dhe nje gasonjere ne breg te diellit a..

Shitet nga: ismet krasniqi 06 Shk 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
shes nje banes dhe nje gasonjere ne breg te djellit afer ambulances
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim