OBJEKT ME QIRA NE BREGU I DIELLIT

Shitet nga: DA VINCI 25 Shk 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 1200 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohen me qira 3 kate te objektit ne Bregune Diellit: kati perdhes, kati i I-re dhe kati i II-te apo te gjitha ndamas. Te gjitha katet kan nga 400m² se cila.

Kati perdhes eshte i pershtatshem per market te madh, depo restaurant, zyre -kompani, ordinanc, apo gjdo lloj tjeter te biznesit.

Kati i I-re dhe i II-te eshte i pershtatshem per: zyre , qerdhe, ordinanca, zyre nderkombertare, kompani , etj...

Çmimi: 900€ per nje kate
2700 per te tria katet
Kontakti:
Agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045951358
049882380
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim