OBJEKTI ME QERA, BANESA 3 DHE 2 DHOMSHE Bodrum P.

Shitet nga: Kushtrim Shabani 13 Tet 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Qender, Mitrovice
Komuna: Prishtinë
Leshoj objekin tri katet nga 120m2


-Podrumi eshte mbi tok 120m2
-Kati - 2 120m2
-Kati - 3 120m2
-Kati - 4 120m2
-Rrym, uj, internet, kabllovik, 24H
-Parking deri 10vetura
UJ RRYM 24H
Katet jon ne form te banesave nga 2 banesa ne nje kat po munden mu sfrytzu edhe per zyre etje.
fotot e banesav jav dergoj me viber +38649727226, EMAIL kushtrim_55@hotmail.com
Objekti gjindet ne Qender te qytetit rr. xhafer deva afer pasiqeris jaffa, gjimnazit, ish hotel adriatikut

Objekti leshohet me qire per veprimtari te ndryshme ku munden me perdor per zyre ndonje kat dhe banim tjert katet.
044977233 049727226
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim