OFERTA ME E RE PER BLERJE TE BANESAVE

Shitet nga: shpetim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
PAGESA ME KËSTE DHE PERIUDHE TE GJATE
Ju ofrojme Blerjen e Banesave me qmime shum te voliteshme dhe me mundesi shum te mira, nga ju mundeni te filloni pagesen me nje PJESEMARRJE 10% shum te vogel dhe te voliteshme dhe po ashtu edhe me mundesi te pagesave me RATA.
Ju mirepresim dhe do te jeni te kenaqur nga Ofertat tona
Banesat ne shitje:
Projekti " HIG CENTER "
1. Me tre dhoma te gjumit dhe nje sallon 119 m/2
2. Me tre dhoma te gjumit dhe nje sallon 115 m/2
3. Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 87.3 m/2
4. Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 83.7 m/2
5. Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 82.9 m/2
6. Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 81.2 m/2
7. Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 79 m/2
8. Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 60 m/2
9. Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 62.4 m/2
Punimet në Banesen tuaj do të Bëhen sipas kërkesave tuaja, po ashtu edhe përzgjedhja e materialeve.
BËHU TI I PARI TË KESH NJË BANES TË TILLË
Kontakto :
Shpetim MEMISHI
Tel @ Vib. +377(0)44/ 144 - 724
shpetimhoxha.ks@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim