OFERTA PER SHITBLERJE DHANJE ME QERA

Shitet nga: 🏢🏢🏢🏢🏢 11 Maj 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Prishtinë
OFERTA PER SHITBLERJE DHE DHANJE ME QERA JU OFROJM SHITBLERJE ME KORREKTE NDERMJETSIM ME TE SHPEJT RRETH SHITJES OSE BLERJES AGJENSIONI OFERTA JU MIRPRET NE GJDO SHPALLJE TE PATUNDHMERIS .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim