OFROJMË BANESA -SHTEPI -LOKALE -ZYRE -DEPO -ME Q..

Shitet nga: Agjensioni ARIANITI 17 Mar 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
AGJENSIONI “ARIANITI” JU OFRON :

-BANESA
-SHTËPI
-LOKALE
-ZYRE
-DEPO
-NË TË GJITHA LAGJET E PRISHTINËS
-ME QMIME SHUM TË ARËSYESHME

-Agjencioni gjindet në rrugën "Rexhep Luci" afër stacionit policor "Qendra" 50 metra larg.
në rrugen ku gjindet Maxi si dhe kinemaja "ABC"


Tel:038 246 906 Mob:044 155 700 Mob:049 155 700 + VIBER
Agjensioni ARIANITI


ARIANITIPR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim