ORTOPAN DIGJITAL PER FOTOGRAFIMIN E DHEMBEVE - 11

Shitet nga: Artan 20 Nën 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: a
Sipërfaqe: 1 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
ORTOPAN DIGJITAL ; GENDEX ORTHORALIX 8500 DDE. Viti : 31/06/2011. Aparatura eshte ne gjendje jashtzakonisht te rregullt dhe realizon fotografimin e dhembeve dhe nofulles me nje kualitet te larte te fotos. Per informata me te hollesishme kontaktoni ne nr : 044 188 069
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim