Objekt - shtëpi me qira #0918 - Pejton, rruga "T..

Shitet nga: sadat 18 Sht 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Prishtinë
- Shtëpia ka katër kate (P + 3)
Shtëpia ka:
- 12 zyre - dhoma
- 1 sallë
- kuzhinë
- 8 banjo
- ballkona
- TV kabllovik
- internet
- tarracë të madhe
- ujë 24h
- oborrr
- parking për 15 vetura
- nxemje qendrore me dru dhe pelet
- ujë 24h
- rrymë 24h
- secila zyrë ka klimë
- shkallë të jashtme
* Objekti - shtëpia lëshohet edhe me kate
** Çmimi për kat është nga 700 € deri në 900 €

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim