Objekt me qera ne Prishtine rruges per Germi

Shitet nga: sadat 18 Sht 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Prishtinë
- Objekti ka bodrumin + pesë kate (P + 4)
Lokali ka:
- banjo
- TV kabllovik
- internet
- nxemja me rrymë
- garazha
- parking të brendshëm
- oborr
- sistem të kamerave dhe alarmit
- ujë 24h

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim