Objekti me qira per ZYRE mbrapa TEATRIT afer TRU..

Shitet nga: REAT 26 Qer 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
*Leshohet objekti me qira i pershtatshem per zyre mbrapa TEATRIT afer TRUSTIT.

*Pershkrimi i objektit:
-Objekti ka 2 dhoma dhe banjo
-Kati perdhesMob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim