Ofertë Kompleksi Banesor në Shëngjin

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Albvizion&Simacom Construction 07 Krr 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Shëngjin
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten banesat në kompleksin banesor në Shëngjin -banesa të ndryshme nga 61m2 deri në 74m2 në vijë të parë me pllazhën,banesat janë me fletë poseduese të përfunduara .
Keto banesa i permbushin kriteret si në vijim:
•Plane të banesave me sipërfaqe të ndryshme,
•Distancë e madhe në mes te objekteve,
•Hapësira gjelbëruese,
•Furnizim të rregullt me energji elektrike 24h,
•Ujë i pijshem 24h,
•Sigurim në hyrje te objekteve 24h,
•Vezhgim me kamera dhe alarme për mbrojtjen e objekteve,
•Parking nëntokesor per çdo banesë.
•Pishinë etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim