Ofrohet banese 98m2 ne shitje ne Mati 1 !DELTA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta Sot 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 98 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet banese 98m2 ne shitje ne lagjen "Mati 1" saktesisht afer Chelsea Point
Banesa ndodhet ne katin e trete me dy ashensor funksional gjate tere kohes, punimet e objektit priten te perfundojne gjate fundvitit eventualisht ne tre muajt e pare te vitit 2019
Objekti dot kete parking te mjaftueshem per cdo banore dhe mysafir, furnizim me uje gjate tere kohes, izolim termik dhe aukustik me tulla dhe shtrese termoizoluese dhe aukustike, dritare nga PVC me tre xhama, instalime te ujesjellesit geberit (silent), roletna te teknologjise me te fundit
Banesa ka kete renditje:
- Dhome ndeje me kuzhine
- 3 Dhoma fjetje
- Banjo
- WC
- Depo
- Ballkon

Dokumentacion te rregullt qe perkthehet direkt tek noteri, objekti ka leje ndertimi
Code: 199847
Per me shume informata na kontaktoni:
049157113/049445711/044556777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim