Ofrohet për shitje, BANESA në Bregun e Diellit

Shitet nga: Pirro 28 Jan 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet për shitje, BANESA në Bregun e Diellit, në Kompleksin “Dafina”.

Posedon:

75.15m2
Kati 2
2 dhomë gjumi
Sallon
Kuzhinë me trapezari
Garazh
Podrumë
Nëxemje qendrore
Uje 24h
E renovuar dhe mobiluar, çmimi 85.000Є.

Për me shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. 044/49-260-075, 044/49-118-380 045/888-488.

www.pirro-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim