Ofrohet për shitje, BANESA në Dardani

Shitet nga: Pirro 27 Jan 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

72 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet për shitje, BANESA në Dardani, të Kroi i Bardhë.
Posedon:
• 64m2
• Kati 4
• Dhomë gjumi
• Sallon
• Kuzhinë me trapezari
• Terasë
• Podrumë
E renovuar dhe mobiluar, çmimi 72.000Є.
Për me shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. 044/49-260-075, 044/49-118-380 045/888-488.
www.pirro-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim