Ofrohet për shitje, BANESA në Dardani

Shitet nga: Pirro 29 Jan 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

72 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet për shitje, BANESA në Dardani, të kroi i bardhë.

Posedon:

• 64m2
• Kati 4
• dhomë gjumi
• Sallon
• Kuzhinë me trapezari
• Banjo
• Podrumë

E renovuar dhe mobiluar, çmimi 72.000Є.

Për me shumë informata mund të na kontaktoni, në nr. Tel. 044/49-260-075, 044/49-118-380, 045/888-488.
www.pirro-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim