Ofrohet për shitje, BANESA në Matin 1

Shitet nga: Pirro 04 Shk 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: MATI 1
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet për shitje, BANESA në Matin 1, të banesat e Tregtis.

Posedon:

• 67m2,
• Kati 7,
• Dhomë gjumi,
• Sallon me kuzhinë,
• Banjo,
• Korridor,

E renovuar dhe mobiluar , çmimi 59.000Є.

Për me shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. 044/49-260-075, 044/49-118-380, 045/888-488.
www.pirro-ks.com


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim