Ofrohet për shitje, BANESA në Qendër Pejton

Shitet nga: Pirro 22 Jan 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Pejton
Sipërfaqe: 91.5 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet për shitje, BANESA në Qendër Pejton , të “Sach Caffe”.
Posedon:
• 91.5m2
• Kati 3
• 2 dhoma gjumi
• Sallon
• Kuzhinë me trapezari
• Shpajz
• Nxemje qendrore, 2 ashensorë.
E renovuar dhe mobiluar , çmimi 100.000Є.
Për me shumë informata mund të na kontaktoni, në nr. Tel. 044/49-260-075, 044/49-118-380 045/888-488.
www.pirro-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim