Ofrohet për shitje, BANESA në lagjen Mati 1

Shitet nga: Pirro 21 Jan 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

69 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 92 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet për shitje, BANESA në lagjen Mati 1, kompleksi Tregtia
Posedon:
• 92m2
• Kati 8
• 2 dhoma gjumi
• Sallon me Kuzhinë
• Banjo
• WC
• Ballkon me teras
E renovuar dhe mobiluar EXTRA, çmimi 69.000 Є.
Për me shumë informata mund të na kontaktoni, në nr. Tel. 044/49-260-075, 044/49-118-380 045/888-488.
www.pirro-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim