Ofrohet për shitje, LOKALI në Qendër

Shitet nga: Pirro 21 Jan 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 115 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet për shitje, LOKALI në Qendër, përballë restaurant “Pishat”
Posedon:
• 115m2
• Kati 1
• Është i leshuar me qera 1100 Є në muaj. I përshtatshem për çdo biznes.
I renovuar dhe mobiluar , çmimi 350.000Є.
Për me shumë informata mund të na kontaktoni, në nr. Tel. 044/49-260-075, 044/49-118-380 045/888-488.
www.pirro-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim