Ofrohet për shitje BANESA në lagjen Dardania

Shitet nga: Pirro 21 Jan 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardania
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Ofrohet për shitje, BANESA në lagjen Dardania mbi pllato, përballë shkollës “Xhemajl Mustafa”
Posedon:
• 95m2
• 2 dhoma gjumi
• Sallon
• Kuzhinë
• Trapezari
• Banjo
• Ballkon
E renovuar dhe mobiluar tërësisht, me pamje nga dy anët, çmimi 95.000Є.
Për me shumë informata mund të na kontaktoni, në nr. Tel. 044/49-260-075, 044/49-118-380, 045/888-488
www.pirro-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim