Ofrojmë apartamente me qera - N.SH."AKS AGENCY"

Shitet nga: AKS AGENCY 28 Krr 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrojmë Apartamente me qera për femra punëtore dhe studente.
Objekti modern i stilit konvikt gjendet përball Teatrit DODONA.

Apartamentet janë me dy, me tre dhe me kater shtretër.
Ne kuader të çmimit për banim hyn komplet infrastruktura komunale : rryma , uji, ngrohja dhe interneti.
Objekti ka mirmbajtjen e siguruar nga shtepiaket e apartamenteve si dhe ka sigurimin fizik, andaj
ne keto paratamente nuk keni nevoje te shqetesoheni per sigurine tuaj.

Çmimi eshte 80 euro për shtreter.

Ju mirepresim.

Agjencioni për Patundshmëri :
N.SH. " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089
E-mail : aks-agency@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim