Ofrojm Banesat në shitje qmim të volitshem Emshir

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Qendra Sot 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 93 m2
Komuna: Prishtinë
Ofert Speciale me Cmime të favorshme
Ofrohen mbi 15 banesa në shitje në lagjen Kalabri/Emshir,
Banesat janë të rregulluara me standarde evropiane me një efikasitet te punes,
Objekti eshte ndertuar me perkushtim te lart dhe mbikqyrje ne detajet me te vogla,
Eshtë i vetmi kompleks në Prishtinë me hapësirë gjelbëruese prej 1 hektari.
Kompleksi posedon 4 lamela
Posedojm Banesa në shitje me siperfaqe të ndryshme
Prandaj përfitoni nga oferta e fundit dhe realizoni ëndrrën tuaj për jetë të rehatshme.

*Banesa me siperfaqe 60 m2 (1+1)
*Banesa me siperfaqe 93 m2 (2+1)
*Banesa me siperfaqe 95 m2 (2+1)
*Banesa me siperfaqe 110 m2 (3+1) (Kati i I deri në katin e VI)
*Banesa me siperfaqe 112 m2 (3+1)
*Banesa me siperfaqe 114 m2 (3+1)
*Garazhë për vetur + Depo (Cmimi 7000 euro)

Cmimi 800 euro m2
Code 30001
Per info +38344780999 & +38345347047
Per me shumë oferta na vizitoni në Faqet tona në Facebook(Instagram) Agjensioni Qendra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim