Okazion: Apartamente ne Durres tek Shkembi i Kav..

Shitet nga: Apartamente 26 Qer 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten Apartamente tek Shkembi i Kavajes, Çmim special.

Shiten 4 apartamente (te pa mobiluar) ne katin e trete te nje pallati tek Shkembi i Kavajes.
Apartamentet jane te perfunduara dhe te hipotekuara, me Çertifikate Pronesie dhe gati per shitje.
Apartamentet kane siperfaqe te ndryshme, 66 - 78 m2. Shiten te ndare, por nese jeni te interesuar qe ti bashkoni, mund te shiten edhe bashke. Ndertimi ndodhet ne anen e detit, por jo ne vije te pare ku çmimet e apartamenteve jane shume te larte.
Punimet jane shume cilesore dhe apartamentet jane shume te pershtatsem per verim, pasi ndodhen ne zonen me te mire per plazh ne zonen e Shkembit te Kavajes, prane Hotel Majestic, ose Hotel Titanic.

Çmimi eshte shume i leverdisshem, 350 Euro per m2, pak i diskutueshem. Mund te bleni njerin nga keto apartamente duke filluar nga 22 440 Euro
Per informacione shtese mund te me telefononi ne +355 67 29 39 055
Ose te me shkruani email ne jozi.herc@gmail.com dhe do ju dergoj te gjithe dokumentacionin per secilin apartament; Skicen, Çertifikaten e pronesise etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim