PASTRIM GJENERAL VETEM 0.50CENT m2 (OFERT)

Shitet nga: Perfect Clean 26 Tet 05:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Shefqet Shkupi
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
Kompania e pastrimit PERFECT CLEAN bejm pastrim e shtepive lokaleve banesave objekteve afariste zyreve etj.
me staf te specializuar dhe me mjete te specifikuar kemi arritur qe te jemi kompania me e sukseshme dhe e besushme ndaj klienteve.

qmime te lira dhe besushmeria jan MOTOJA E KOMPANIS TON VTEM 0.50 Cent m2 OFERT SPECIALE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim