PRISHTINE (Shitet Banesa 83.5,mk)

Shitet nga: Dini 19 Maj 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Prishtinë

Shitet Banesa ne Prishtinë ne lagjen Kalabria (Te unaza qytetit) Te spitali amerikan.

Banesa posedon: 1 Sallon,1Ballkon,1Kuzhinë,2Koridore,2 (Wc dhe Banjo) 2 Dhoma gjumi.

+Podrum i perbashket, Parking,Park per femij.

Banesa është në Katin e 1, e'pershtatshme për banim dhe për afarizem (Zyre,Ordinanca,lokale..etj)

Banesa posedon nxemse qendrore dhe me (Energji).


Info:Mobil (+377) Nr: Mob► 044 / 492-327 ◄.Dini

Ju flm mrk.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim