PUHIZA,BANESE 3 DHOMSHE NE BREG TE DIELLIT QMIMI..

Shitet nga: Nazif 28 Krr 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Prishtinë
Objekti eshte ne ndertim dhe parashihet te perfundon ne gusht-shtator,eshte me leje ndertimi, dhe quhet PUHIZA dhe gjindet ne Bregun e diellit afer RaiffeisenBank,ose me saket Perball Furres se Qerimit Nr.2


-Banese tri dhomshe me siperfaqe 87,70m2

-Izolimi lesh guri i presum dhe izolim shtiropor N4 ne trashesi 120mm
-Ashensori gjerman me kartela
-Parket gjerman Fertigparkett Standard me mundesi ndryshimi
-Dritare PVC me profil 80mm me 3 dihtunga,me izolim zvicerran dhe roletne,
-Ngrohje qendrore te qytetit
-Dyert e hymjes jan te blinduara dhe kunder zjarrit
-Dyert e dhomave jan nga furniri i drurit masiv
-Furnizim me uje si dhe rryma emergjente 24 ore
-Videomonitorim 24 ore i ter objektit
-Menaxhim dhe mirembajtje te kompleksit etj,
-Parking te mbrendshem dhe te jashtem

Te interesuarve mund tu dergoj edhe katalogun me plane te banesave
Per me shume info na kontaktoni ne Tel:044 223 860 si dhe 045 666 301
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim