Parcella ne shitje Vetrenik,3.5, dhe 4 ari

Shitet nga: Kajtazi 19 Shk 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Komuna: Prishtinë
Parcellat jan me infrastruktur te rregulluiar duke perfshir, rrugen, ujin, rrymen dhe kanalizimin.

Per kontakt ne tel 044 157 858
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim