Pastrim te shtepive banesa objekteve me 0.50cen m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Perfect clean 24 Dhj 04:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Emshir
Sipërfaqe: 121 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Me staf profesional dhe me provoj te gjat ne fushen e pastrimin ofrojm klienteve tan korrektesi sinqeritet dhe siguri ne fushen e pastrimint.

Ne jemi krenar dhe ju falenderomi klienteve tan per arritjet tona qe sot te jemi nder kompanit e para ne vend per pune te sukseshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim