Patundshmëri

Shitet nga: Eshref 09 Mar 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Qendra Tregtare
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa tek Qendra Tregtare ,70m2,me ballkon.Banesa ka sallon,dhomë gjumi,kuzhina veqmas,terasa është brenda,banjo koridor,është e rregulluar .Banesa është në katin e 2.Qmimi është 85.000 euro.Ka mundësi ndërrimi me parcelë dhe paratë tjera kesh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim