Pent House 227m2 në shitje në Dragodan-Arbëri.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni PRO REAL ESTATE 24 Shk 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Rr. Ahmet Krasniqi
Sipërfaqe: 175 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Pent House 227m2 në shitje në Dragodan-Arbëri.
Banesa gjendet në lagjen Dragodan/Arbëri në kompleksin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit TREGTIA, ka gjithsej 175m2 Banim si dhe 52m2 Terasë, ka ujë 24/7, pamje shumë të mirë nga qyteti, Shitet e Mobiluar dhe është në katin e VIII-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
2. Banjo (njëra në dhomë gjumi)
1. WC
1. Terasë 52m2
2. Ballkon
1. Shpajz
1. Koridor

ID e shpalljes: 10171

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim