Penthaus 160 m2 Banim + 90 m2 Teras = 250 m2

Shitet nga: Bekim 19 Mar 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 250 m2
Komuna: Prishtinë
Shes Penthaus ne Tophane mbas Postes te Qafa perball shkolles fillore Meto Bajraktari thuajse ne qender.

Banesa ka nje siperfaqe prej 160 m2 : Salloni me Kuzhin me dalje ne teras depo 3 Banjo 4 Dhoma gjumi, njera prej tyre me banjo te vet dhe te gjitha dhomat jan me dalje ne teras e cila eshte perafersisht 90 m2.

250 m2 Banesa me teras

Qmimi eshte jo shum i Diskutueshem prandaj edhe pres Bleres Serioz

+49176-32230049 (Viber) apo edhe permes Emailes bfwhoti@yahoo.de
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim