Penthouse Apartment Panthaus BANESE LUKSOZE 300m2

Shitet nga: Ofertuesi 15 Mar 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR   1 500 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 300 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Penthouse Apartment Penthaus
Jap me qera per staf nderkombetar banesen moderne dhe exklusive Penthouse me rreth 300m2 ne katin 6. Permban 4 dhoma gjumi (dy dhoma kane banjot e integruar me xhakuzi), Sallon, Kuzhine, 3 banjo. Terrasa 140m2 nderlidhet ne te kater anet e objektit me pamje atraktive (te pa penguar me objekte tjera) mbi qytetit e Prishtines. Objekti ka pak njesi banuese, eshte i qete dhe tejet modern, uje 24, Alarm dhe masa sigurie, garazhe nentokesore dhe mirembajtje. Lagje e qete dhe moderne e qytetit.
E gatshme per banim. Direkt nga pronari, ju lutem na kontaktoni permes email-it.
Viber. 044444110 ose Agjencionin Dion Tel. 044147956

Info in ENGLISH:
Penthouse apartment for rent in Prishtina, 300m2
Number of rooms: 5
Bedrooms: 4
Living room:1
Kitchen:1
Bathrooms: 3
Parking for 2-4 cars
Terrace:140m2
Beautiful Penthouse, exclusive penthouse- apartment with a beautiful view over the city of Prishtina. Brand new buildind. If you are interested, please write us email.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim