Penthouse Banes me 85m2 dhe teras 240m2 ne Prish..

Shitet nga: Agroni 04 Nën 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

129 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Prishtinë
Banes ekskluzive Penthouse ne Matin 1 me siperfaqe banimi prej 85m2 sie dhe teras 240m2, objekt esht i ri i 2014 sie dhe esht me leje ndertimi dhe me pronesi te rregullt, Banesa posedon ashensor si dhe qasje deri ne garazha dhe bodrum, Banesa posedon edhe bodrum si edhe garazh ku mund te blehet nga une qe eshte qmim i volitshem. Uje dhe rryme ka 24 ore sie dhe mirmbajtje te objektit. siperfaqja e Penthousit esht komplet me teras 325m2. Banesa ka tri dhoma gjumi, nje salon me kuzhine, dy banjo, Banesa eshte ne katin e shtat dhe ka shum pamje te bukur ne ter Qytetin.

Per interesa na kontaktoni ne kato menyra:

E-Mail: agrexcom@googlemail.com
Viber: 004915737508066
WhatsApp: 004915737508066
Skype: Agrexcom
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim