Penthouse ne F. Kosove me 200m2 (120 m2 teras, 8..

Shitet nga: Personi Kontaktue 23 Pri 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Penthouse ne Fushe Kosove me rreth 200m2 ( 120 m2 teras, 80m2 banim) gjithashtu garazh personale nentokesore. , Banesa eshte rreth 80m2 banim, posedon Sallon te madh, 2 dhoma gjumi, kuzhine me terpezari,banjo me dush kabin dhe korridor.katin e dhjete (te fundit)

çmimi 270 euro


Te peshku i art ID e produktit :63319
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim