Perdhesa ne rrugen kryesore ne Ulpiane

Shitet nga: Agjencioni "Omega" www.omega-ks.com 20 Pri 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet perdhesa ne rrugen kryesore ne Ulpiane, banesa ka 60.11m2, me dokumentaciona ndersa faktike 70m2. Banesa ka mundesi shendrrimi ne lokal te gjitha perdhesat tjera jane shendrruar ne lokal ne ate pjese. Banesa gjindet ne rrugen kryesore ne mes te kafiteterive "Radio" dhe "Barista's". Perkthimi behet menjehere. info: 044518550/045401212
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim