Pronari: Banesa ne B te diellit

Shitet nga: Pronari 19 Tet 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 91 m2
Komuna: Prishtinë
.... banesa gjindet ne B te diellit, e pozicionuar Lindje/Perendim, me pamje ne te 2 anet, hyrja ka 6 kate e 12 banesa qe dmth. 2 banesa ne nje kat me koridor te ndare me dyer sigurije nga shkallet per ngjitje. Eshte ne Katin e I-re te nalte, gjithsejt ka 91 m2 neto te regjistruara ne flete poseduese + 2o m2 ballkon shume te pelqyer /perendim/ gje qe mund te shifet edhe ne fotot e postuara. Banesa eshte shume e ndritshme si cilesi e posaqme pozitive meqe tegjitha anet qe kufizohen me jasht jane dritare ose dyer. 2 dhomat e gjumit, banjoja dhe koridori jane ne Lindje nderkaq dhoma e ndejes, ajo e ushqimit, kuzhina, koridori i hyrjes dhe ballkoni ne perendim.
Ka afer tregetin per sherbime te perditshme, shkollen, qerdhen per femij, jo large dhe ambullanten, qendren tregetare per relaksim dhe tregeti te ndryshme, si dhe parking te mjaftueshem dhe transport urban.
Banesa eshte e rinovuar me nje pamje-ambient te kendshem gje qe mund te shifet ne fotot e postuara.
Jam pronar i kesaj banese te blere te re nga BVI per ndertim ne vitin 1987.
Cmimi per shitje i Banesa paraprakisht ka qene 136.00 euro /pa mobile/ nderkaq tani ka shenuar zbritje per 6000E qe dmth eshte ne shitje per 129.900 euro....!
Per kontakte eventuale ne sherbim jane keta nr. te te.l 038 558 129 dhe 44 292 392
Ju mirepresim dhe deri ne takim, mire mbeqi....!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim